Koninklijke Schaakclub Pion Aalst

KS Pion Aalst

Speeldagen: elke woensdag

Jeugd van 18u30 tot 19u30

Volwassenen vanaf 19u45 tot einde

Locatie

Sint Pauluszalen

Botermelkstraat 63b
9300 Aalst


Grotere kaart weergeven

Sponsers

sponsor vernoscientific logo

sponsor aalst logo

Clubleden

Uitnodigingen

Adverteer mijn tornooi

Ajuintornooi 2017 ronde 9

  1 Goormachtigh Johan    ( 4)  1-0  Roos Adrian           ( 2) 
  2 Dgebuadze Alexandre   ( 1)  1-0  Smekens Ruben         ( 5) 
  3 Van De Perre Tom      ( 6)  1-0  Maddens Martijn       ( 3) 
  4 Van Haelst Raymond    (14)  0-1  Apostolakis Taki      (13) 
  5 De Reymaeker Walter   (22)  1-0  Van De Putte Ben      (28) 
  6 Vermeiren Bart        (17)  ½-½  Saligo Luc            ( 8) 
  7 Morozova Iuliia       (10)  1-0  Vermeulen Frank       (24) 
  8 Gabriels Antoon       (27)  1-0  Verlinden Robijn      (12) 
  9 Verbruggen Samuel     (15)  0-1  Verlinden Patrick     (29) 
 10 Roels Frederik        (20)  1-0  Doossche Carlo        (30) 
 11 Bombeek Raf           (53)  0-1  Goossens Xavier       ( 9) 
 12 Lanckriet Chris       (11)  ½-½  Van Poucke Simon      (18) 
 13 Ponnet Guy            (32)  0-1  Van Wijnendaele Jovann(34) 
 14 Vanhuyse Nele         ( 7)  1-0  Heymans Peter         (37) 
 15 Van Der Voorde Sonja  (52)  0-1  Meskens Stephan       (23) 
 16 Bijloos Geert         (40)  ½-½  De Smet Frans         (26) 
 17 De Clercq Geert       (47)  0-1  Dooremont Danny       (44) 
 18 Hajenius Willem       (19)  1-0  Degezelle Geert       (39) 
 19 Lauwers Rudi          (55)  ½-½  Torfs Gert            (42) 
 20 Bonnaffe Xavier       (43)  0-1  Vandergoten Theo      (50) 
 21 Lefevre Lucien        (49)  ½-½  Durieux Frank         (56) 
 22 Brys Kristof          (68)  1-0  Michiels Koen         (41) 
 23 Cuyx Tomas            (48)  ½-½  Heymans Berwout       (72) 
 24 Brys Yves             (62)  0-1  Heyvaert Johan        (51) 
 25 Cotman Dirk           (57)  0-1  Kint Jean             (45) 
 26 Van Heghe Isabelle    (63)  1-0  Boterbergh Benny      (60) 
 27 Evens Joris           (54)  1-0ffVan Steen Guido       (71) 
 28 Van Den Eede Valere   (61)  1-0  Heymans Frank         (64) 
 29 Smekens Ann           (67)  1-0  Vergote Geert         (66) 
    Cappelle Gert-Jan     ( 70)Afwezig       
    Carrijn Bart          ( 31)Afwezig       
    De Moor Geert         ( 69)Afwezig       
    De Wolf Bernard       ( 38)Afwezig       
    Deschuyteneer Lucien  ( 58)Afwezig       
    Dhooge Achiel         ( 33)Afwezig       
    Roca Medardo          ( 35)Afwezig       
    Salada Ramon          ( 36)Afwezig       
    Schamp Johan          ( 59)Afwezig       
    Van Den Eede Gerrit   ( 25)Afwezig       
    Van Neckebroeck Angeli( 65)Afwezig       
    Vanhee Freddy         ( 21)Afwezig       
    Wauters Johan         ( 46)Afwezig       
    Willockx Ritsaart     ( 16)Afwezig       

Ajuintornooi 2017 ronde 8

  1 Maddens Martijn       ( 3)  ½-½  Dgebuadze Alexandre   ( 1) 
  2 Roos Adrian           ( 2)  1-0  Van Haelst Raymond    (14) 
  3 Goormachtigh Johan    ( 4)  1-0  Morozova Iuliia       (10) 
  4 Vermeulen Frank       (24)  0-1  Smekens Ruben         ( 5) 
  5 Van De Perre Tom      ( 6)  1-0  Gabriels Antoon       (27) 
  6 Van Den Eede Gerrit   (25)  0-1  De Reymaeker Walter   (22) 
  7 Van De Putte Ben      (28)  1-0ffGoossens Xavier       ( 9) 
  8 Van Poucke Simon      (18)  0-1  Apostolakis Taki      (13) 
  9 Vanhee Freddy         (21)  0-1  Vermeiren Bart        (17) 
 10 Bombeek Raf           (53)  ½-½  Roels Frederik        (20) 
 11 Verlinden Robijn      (12)  1-0  Vanhuyse Nele         ( 7) 
 12 Saligo Luc            ( 8)  1-0  De Smet Frans         (26) 
 13 Meskens Stephan       (23)  0-1  Verbruggen Samuel     (15) 
 14 Hajenius Willem       (19)  0-1ffVerlinden Patrick     (29) 
 15 Doossche Carlo        (30)  1-0  De Clercq Geert       (47) 
 16 Willockx Ritsaart     (16)  ½-½  Van Wijnendaele Jovann(34) 
 17 Degezelle Geert       (39)  0-1  Lanckriet Chris       (11) 
 18 Michiels Koen         (41)  0-1  Ponnet Guy            (32) 
 19 Vandergoten Theo      (50)  0-1  Salada Ramon          (36) 
 20 Torfs Gert            (42)  0-1  Bijloos Geert         (40) 
 21 Deschuyteneer Lucien  (58)  0-1  Dooremont Danny       (44) 
 22 Van Der Voorde Sonja  (52)  1-0ffDhooge Achiel         (33) 
 23 Heymans Peter         (37)  1-0  Cuyx Tomas            (48) 
 24 Heymans Berwout       (72)  0-1  De Wolf Bernard       (38) 
 25 Brys Kristof          (68)  ½-½  Lefevre Lucien        (49) 
 26 Kint Jean             (45)  0-1  Bonnaffe Xavier       (43) 
 27 Boterbergh Benny      (60)  ½-½  Brys Yves             (62) 
 28 Lauwers Rudi          (55)  1-0  Van Den Eede Valere   (61) 
 29 Durieux Frank         (56)  1-0  Van Steen Guido       (71) 
 30 Smekens Ann           (67)  0-1  Cotman Dirk           (57) 
 31 Heymans Frank         (64)  0-1  Evens Joris           (54) 
 32 Van Heghe Isabelle    (63)  Bye
    Cappelle Gert-Jan     ( 70)Afwezig       
    Carrijn Bart          ( 31)Afwezig       
    De Moor Geert         ( 69)Afwezig       
    Heyvaert Johan        ( 51)Afwezig       
    Roca Medardo          ( 35)Afwezig       
    Schamp Johan          ( 59)Afwezig       
    Van Neckebroeck Angeli( 65)Afwezig       
    Vergote Geert         ( 66)Afwezig       
    Wauters Johan         ( 46)Afwezig       

Ajuintornooi 2017 ronde 7

  1 Dgebuadze Alexandre   ( 1)  1-0  Roos Adrian           ( 2) 
  2 Maddens Martijn       ( 3)  1-0  Goormachtigh Johan    ( 4) 
  3 Smekens Ruben         ( 5)  ½-½  Gabriels Antoon       (27) 
  4 De Reymaeker Walter   (22)  0-1  Van Haelst Raymond    (14) 
  5 De Smet Frans         (26)  0-1  Van De Perre Tom      ( 6) 
  6 Vanhuyse Nele         ( 7)  0-1  Morozova Iuliia       (10) 
  7 Goossens Xavier       ( 9)  ½-½  Van Poucke Simon      (18) 
  8 Vermeiren Bart        (17)  0-1  Vermeulen Frank       (24) 
  9 Van Den Eede Gerrit   (25)  1-0  Willockx Ritsaart     (16) 
 10 Apostolakis Taki      (13)  1-0  Doossche Carlo        (30) 
 11 Verbruggen Samuel     (15)  ½-½  Verlinden Robijn      (12) 
 12 Van De Putte Ben      (28)  1-0  Torfs Gert            (42) 
 13 Bombeek Raf           (53)  1-0ffDhooge Achiel         (33) 
 14 De Wolf Bernard       (38)  0-1  Saligo Luc            ( 8) 
 15 Roels Frederik        (20)  1-0  Michiels Koen         (41) 
 16 Bijloos Geert         (40)  0-1  Meskens Stephan       (23) 
 17 Verlinden Patrick     (29)  1-0  Heymans Berwout       (72) 
 18 Wauters Johan         (46)  0-1  Hajenius Willem       (19) 
 19 Ponnet Guy            (32)  ½-½  Heymans Peter         (37) 
 20 Salada Ramon          (36)  ½-½  Degezelle Geert       (39) 
 21 Van Wijnendaele Jovann(34)  1-0  Kint Jean             (45) 
 22 Schamp Johan          (59)  0-1ffDe Clercq Geert       (47) 
 23 Durieux Frank         (56)  0-1  Lanckriet Chris       (11) 
 24 Van Den Eede Valere   (61)  0-1  Deschuyteneer Lucien  (58) 
 25 Brys Yves             (62)  0-1  Van Der Voorde Sonja  (52) 
 26 Dooremont Danny       (44)  1-0  Lauwers Rudi          (55) 
 27 Cuyx Tomas            (48)  1-0  Boterbergh Benny      (60) 
 28 Van Steen Guido       (71)  0-1  Vandergoten Theo      (50) 
 29 Heyvaert Johan        (51)  1-0  Cotman Dirk           (57) 
 30 Evens Joris           (54)  0-1  Brys Kristof          (68) 
 31 Bonnaffe Xavier       (43)  1-0  Heymans Frank         (64) 
 32 Van Neckebroeck Angeli(65)  0-1  Van Heghe Isabelle    (63) 
 33 Smekens Ann           (67)  Bye
    Cappelle Gert-Jan     ( 70)Afwezig       
    Carrijn Bart          ( 31)Afwezig       
    De Moor Geert         ( 69)Afwezig       
    Lefevre Lucien        ( 49)Afwezig       
    Roca Medardo          ( 35)Afwezig       
    Vanhee Freddy         ( 21)Afwezig       
    Vergote Geert         ( 66)Afwezig       

Ajuintornooi 2017 ronde 6

  1 Roos Adrian           ( 2)  1-0  Goossens Xavier       ( 9) 
  2 Morozova Iuliia       (10)  0-1  Dgebuadze Alexandre   ( 1) 
  3 Goormachtigh Johan    ( 4)  1-0  De Smet Frans         (26) 
  4 Van Haelst Raymond    (14)  ½-½  Smekens Ruben         ( 5) 
  5 Willockx Ritsaart     (16)  0-1  Maddens Martijn       ( 3) 
  6 Van De Perre Tom      ( 6)  ½-½  Vermeiren Bart        (17) 
  7 Verlinden Robijn      (12)  0-1  De Reymaeker Walter   (22) 
  8 Gabriels Antoon       (27)  1-0  Apostolakis Taki      (13) 
  9 Meskens Stephan       (23)  0-1  Vanhuyse Nele         ( 7) 
 10 Van Poucke Simon      (18)  1-0  Verlinden Patrick     (29) 
 11 Vermeulen Frank       (24)  1-0  Roels Frederik        (20) 
 12 Dhooge Achiel         (33)  0-1  Vanhee Freddy         (21) 
 13 Hajenius Willem       (19)  0-1  Van De Putte Ben      (28) 
 14 Heymans Peter         (37)  0-1  Van Den Eede Gerrit   (25) 
 15 Doossche Carlo        (30)  1-0  Van Wijnendaele Jovann(34) 
 16 Saligo Luc            ( 8)  ½-½  Bijloos Geert         (40) 
 17 De Clercq Geert       (47)  0-1  Verbruggen Samuel     (15) 
 18 Lefevre Lucien        (49)  ½-½  Salada Ramon          (36) 
 19 Torfs Gert            (42)  1-0  Cuyx Tomas            (48) 
 20 Boterbergh Benny      (60)  0-1  Bombeek Raf           (53) 
 21 De Wolf Bernard       (38)  1-0  Van Den Eede Valere   (61) 
 22 Michiels Koen         (41)  1-0  Durieux Frank         (56) 
 23 Heymans Berwout       (72)  1-0  Dooremont Danny       (44) 
 24 Roca Medardo          (35)  0-1ffKint Jean             (45) 
 25 Cotman Dirk           (57)  0-1  Wauters Johan         (46) 
 26 Deschuyteneer Lucien  (58)  ½-½  Van Steen Guido       (71) 
 27 Vandergoten Theo      (50)  ½-½  Brys Yves             (62) 
 28 Degezelle Geert       (39)  1-0  Brys Kristof          (68) 
 29 Van Der Voorde Sonja  (52)  1-0  Bonnaffe Xavier       (43) 
 30 Lauwers Rudi          (55)  1-0  Evens Joris           (54) 
 31 Heymans Frank         (64)  0-1  Schamp Johan          (59) 
 32 Van Heghe Isabelle    (63)  0-1  Heyvaert Johan        (51) 
 33 Vergote Geert         (66)  Bye
    Cappelle Gert-Jan     ( 70)Afwezig       
    Carrijn Bart          ( 31)Afwezig       
    De Moor Geert         ( 69)Afwezig       
    Lanckriet Chris       ( 11)Afwezig       
    Ponnet Guy            ( 32)Afwezig       
    Smekens Ann           ( 67)Afwezig       
    Van Neckebroeck Angeli( 65)Afwezig       

Ajuinentornooi 2017 ronde 5

  1 Smekens Ruben         ( 5)  0-1  Roos Adrian           ( 2) 
  2 Dgebuadze Alexandre   ( 1)  1-0  Van De Perre Tom      ( 6) 
  3 Verlinden Robijn      (12)  0-1  Goormachtigh Johan    ( 4) 
  4 Vanhuyse Nele         ( 7)  0-1  De Smet Frans         (26) 
  5 Goossens Xavier       ( 9)  1-0  Vermeulen Frank       (24) 
  6 Roels Frederik        (20)  0-1  Morozova Iuliia       (10) 
  7 Vanhee Freddy         (21)  0-1  Van Haelst Raymond    (14) 
  8 De Reymaeker Walter   (22)  ½-½  Willockx Ritsaart     (16) 
  9 Vermeiren Bart        (17)  1-0  Hajenius Willem       (19) 
 10 Maddens Martijn       ( 3)  1-0  Saligo Luc            ( 8) 
 11 Apostolakis Taki      (13)  1-0  Heymans Peter         (37) 
 12 Lanckriet Chris       (11)  0-1  Gabriels Antoon       (27) 
 13 Verbruggen Samuel     (15)  ½-½  Van Wijnendaele Jovann(34) 
 14 Van Poucke Simon      (18)  1-0  De Wolf Bernard       (38) 
 15 Cuyx Tomas            (48)  0-1  Meskens Stephan       (23) 
 16 Van Den Eede Gerrit   (25)  1-0  Heymans Berwout       (72) 
 17 Van De Putte Ben      (28)  ½-½  Bijloos Geert         (40) 
 18 Verlinden Patrick     (29)  1-0  Michiels Koen         (41) 
 19 Brys Yves             (62)  0-1  Doossche Carlo        (30) 
 20 Van Den Eede Valere   (61)  0-1  Dhooge Achiel         (33) 
 21 Kint Jean             (45)  0-1  Ponnet Guy            (32) 
 22 Dooremont Danny       (44)  ½-½  Torfs Gert            (42) 
 23 Cotman Dirk           (57)  0-1  De Clercq Geert       (47) 
 24 Roca Medardo          (35)  ½-½  Lefevre Lucien        (49) 
 25 Salada Ramon          (36)  1-0  Lauwers Rudi          (55) 
 26 Bonnaffe Xavier       (43)  0-1  Boterbergh Benny      (60) 
 27 Bombeek Raf           (53)  1-0  Heymans Frank         (64) 
 28 Durieux Frank         (56)  1-0ffSchamp Johan          (59) 
 29 Van Steen Guido       (71)  ½-½  Degezelle Geert       (39) 
 30 Vandergoten Theo      (50)  1-0ffHeyvaert Johan        (51) 
 31 Wauters Johan         (46)  1-0  Van Der Voorde Sonja  (52) 
 32 Brys Kristof          (68)  1-0  Smekens Ann           (67) 
    Cappelle Gert-Jan     ( 70) Absent      
    Carrijn Bart          ( 31) Absent      
    De Moor Geert         ( 69) Absent      
    Deschuyteneer Lucien  ( 58) Absent      
    Evens Joris           ( 54) Absent      
    Van Heghe Isabelle    ( 63) Absent      
    Van Neckebroeck Angeli( 65) Absent      
    Vergote Geert         ( 66) Absent      

Ajuinentornooi 2017 ronde 4

  1 Roos Adrian           ( 2)  1-0  Vanhuyse Nele         ( 7) 
  2 Morozova Iuliia       (10)  0-1  Smekens Ruben         ( 5) 
  3 Van De Perre Tom      ( 6)  ½-½  Verlinden Robijn      (12) 
  4 Goormachtigh Johan    ( 4)  ½-½  Dgebuadze Alexandre   ( 1) 
  5 Van Haelst Raymond    (14)  ½-½  Maddens Martijn       ( 3) 
  6 Meskens Stephan       (23)  0-1  Goossens Xavier       ( 9) 
  7 Vermeulen Frank       (24)  1-0  Lanckriet Chris       (11) 
  8 De Smet Frans         (26)  1-0  Verbruggen Samuel     (15) 
  9 Willockx Ritsaart     (16)  1-0  Verlinden Patrick     (29) 
 10 Gabriels Antoon       (27)  ½-½  Vermeiren Bart        (17) 
 11 Hajenius Willem       (19)  1-0  Brys Yves             (62) 
 12 Van Wijnendaele Jovann(34)  0-1  Roels Frederik        (20) 
 13 Bijloos Geert         (40)  0-1  Vanhee Freddy         (21) 
 14 Heymans Berwout       (72)  0-1  De Reymaeker Walter   (22) 
 15 Saligo Luc            ( 8)  1-0  Van Den Eede Gerrit   (25) 
 16 Torfs Gert            (42)  0-1  Apostolakis Taki      (13) 
 17 Heymans Peter         (37)  1-0  Bombeek Raf           (53) 
 18 Ponnet Guy            (32)  ½-½  Dooremont Danny       (44) 
 19 Lefevre Lucien        (49)  ½-½  Cotman Dirk           (57) 
 20 Schamp Johan          (59)  0-1  Cuyx Tomas            (48) 
 21 Van Der Voorde Sonja  (52)  0-1  Van Poucke Simon      (18) 
 22 Heymans Frank         (64)  0-1  Van De Putte Ben      (28) 
 23 Dhooge Achiel         (33)  1-0  Evens Joris           (54) 
 24 De Wolf Bernard       (38)  1-0  Durieux Frank         (56) 
 25 Degezelle Geert       (39)  0-1  Van Den Eede Valere   (61) 
 26 Michiels Koen         (41)  1-0  Van Steen Guido       (71) 
 27 Lauwers Rudi          (55)  0-1  Kint Jean             (45) 
 28 De Clercq Geert       (47)  1-0  Brys Kristof          (68) 
 29 Deschuyteneer Lucien  (58)  1-0  Vandergoten Theo      (50) 
 30 Smekens Ann           (67)  0-1  Salada Ramon          (36) 
 31 Heyvaert Johan        (51)  ½-½  Wauters Johan         (46) 
 32 Boterbergh Benny      (60)  Bye
    Bonnaffe Xavier       ( 43)Afwezig       
    Cappelle Gert-Jan     ( 70)Afwezig       
    Carrijn Bart          ( 31)Afwezig       
    De Moor Geert         ( 69)Afwezig       
    Doossche Carlo        ( 30)Afwezig       
    Roca Medardo          ( 35)Afwezig       
    Van Heghe Isabelle    ( 63)Afwezig       
    Van Neckebroeck Angeli( 65)Afwezig       
    Vergote Geert         ( 66)Afwezig       

Ajuinentornooi 2017 ronde 3

  1 Dgebuadze Alexandre   ( 1)  ½-½  Van Haelst Raymond    (14) 
  2 Verbruggen Samuel     (15)  0-1  Roos Adrian           ( 2) 
  3 Smekens Ruben         ( 5)  1-0  Willockx Ritsaart     (16) 
  4 Roels Frederik        (20)  0-1  Van De Perre Tom      ( 6) 
  5 Vanhuyse Nele         ( 7)  1-0  Gabriels Antoon       (27) 
  6 Verlinden Patrick     (29)  0-1  Morozova Iuliia       (10) 
  7 Van Wijnendaele Jovann(34)  0-1  Verlinden Robijn      (12) 
  8 Apostolakis Taki      (13)  0-1  Goormachtigh Johan    ( 4) 
  9 Doossche Carlo        (30)  ½-½  Van Den Eede Gerrit   (25) 
 10 Maddens Martijn       ( 3)  1-0  Dhooge Achiel         (33) 
 11 Goossens Xavier       ( 9)  1-0  Roca Medardo          (35) 
 12 Lanckriet Chris       (11)  1-0  De Wolf Bernard       (38) 
 13 Vermeiren Bart        (17)  1-0  Degezelle Geert       (39) 
 14 Bijloos Geert         (40)  1-0ffVan Poucke Simon      (18) 
 15 Vanhee Freddy         (21)  1-0  Michiels Koen         (41) 
 16 De Reymaeker Walter   (22)  1-0  Lefevre Lucien        (49) 
 17 Dooremont Danny       (44)  0-1  Meskens Stephan       (23) 
 18 Van Den Eede Valere   (61)  0-1  Vermeulen Frank       (24) 
 19 De Smet Frans         (26)  1-0  Van Der Voorde Sonja  (52) 
 20 Van De Putte Ben      (28)  0-1  Heymans Berwout       (72) 
 21 Kint Jean             (45)  0-1  Torfs Gert            (42) 
 22 Durieux Frank         (56)  ½-½  Bombeek Raf           (53) 
 23 Brys Yves             (62)  1-0  De Clercq Geert       (47) 
 24 Vandergoten Theo      (50)  0-1  Saligo Luc            ( 8) 
 25 Brys Kristof          (68)  0-1  Heymans Peter         (37) 
 26 Van Steen Guido       (71)  ½-½  Bonnaffe Xavier       (43) 
 27 Cotman Dirk           (57)  1-0  Deschuyteneer Lucien  (58) 
 28 Boterbergh Benny      (60)  0-1  Ponnet Guy            (32) 
 29 Heymans Frank         (64)  1-0ffSalada Ramon          (36) 
 30 Wauters Johan         (46)  0-1  Lauwers Rudi          (55) 
 31 Cuyx Tomas            (48)  1-0  Van Heghe Isabelle    (63) 
 32 Evens Joris           (54)  1-0  Smekens Ann           (67) 
    Cappelle Gert-Jan     ( 70)Afwezig       
    Carrijn Bart          ( 31)Afwezig       
    De Moor Geert         ( 69)Afwezig       
    Hajenius Willem       ( 19)Afwezig       
    Heyvaert Johan        ( 51)Afwezig       
    Schamp Johan          ( 59)Afwezig       
    Van Neckebroeck Angeli( 65)Afwezig       
    Vergote Geert         ( 66)Afwezig       

Ajuinentornooi 2017 ronde 2

  1 Van Poucke Simon      (18)  0-1  Dgebuadze Alexandre   ( 1) 
  2 Roos Adrian           ( 2)  1-0  Vermeiren Bart        (17) 
  3 Roels Frederik        (20)  1-0  Maddens Martijn       ( 3) 
  4 Goormachtigh Johan    ( 4)  ½-½  Hajenius Willem       (19) 
  5 Meskens Stephan       (23)  0-1  Smekens Ruben         ( 5) 
  6 Van De Perre Tom      ( 6)  1-0  Vanhee Freddy         (21) 
  7 Vermeulen Frank       (24)  0-1  Vanhuyse Nele         ( 7) 
  8 Gabriels Antoon       (27)  1-0  Goossens Xavier       ( 9) 
  9 Morozova Iuliia       (10)  1-0  De Reymaeker Walter   (22) 
 10 Verlinden Patrick     (29)  1-0  Lanckriet Chris       (11) 
 11 Verlinden Robijn      (12)  1-0  De Smet Frans         (26) 
 12 Van Haelst Raymond    (14)  1-0  Van De Putte Ben      (28) 
 13 Dhooge Achiel         (33)  0-1  Verbruggen Samuel     (15) 
 14 Willockx Ritsaart     (16)  1-0  Doossche Carlo        (30) 
 15 De Clercq Geert       (47)  0-1  Van Wijnendaele Jovann(34) 
 16 Saligo Luc            ( 8)  0-1  Apostolakis Taki      (13) 
 17 Van Den Eede Gerrit   (25)  1-0  Cuyx Tomas            (48) 
 18 Lefevre Lucien        (49)  1-0  Heyvaert Johan        (51) 
 19 Bombeek Raf           (53)  ½-½  Vandergoten Theo      (50) 
 20 Van Der Voorde Sonja  (52)  1-0  Cotman Dirk           (57) 
 21 Lauwers Rudi          (55)  0-1  Schamp Johan          (59) 
 22 Deschuyteneer Lucien  (58)  ½-½  Brys Yves             (62) 
 23 Van Den Eede Valere   (61)  1-0ffDe Moor Geert         (69) 
 24 Roca Medardo          (35)  1-0  Evens Joris           (54) 
 25 Heymans Peter         (37)  ½-½  Durieux Frank         (56) 
 26 Van Heghe Isabelle    (63)  0-1  De Wolf Bernard       (38) 
 27 Degezelle Geert       (39)  1-0  Boterbergh Benny      (60) 
 28 Smekens Ann           (67)  0-1  Bijloos Geert         (40) 
 29 Michiels Koen         (41)  1-0  Heymans Frank         (64) 
 30 Bonnaffe Xavier       (43)  ½-½  Brys Kristof          (68) 
 31 Cappelle Gert-Jan     (70)  0-1  Dooremont Danny       (44) 
 32 Kint Jean             (45)  ½-½  Van Steen Guido       (71) 
 33 Heymans Berwout       (72)  1-0  Wauters Johan         (46) 
    Carrijn Bart          ( 31)Afwezig       
    Ponnet Guy            ( 32)Afwezig       
    Salada Ramon          ( 36)Afwezig       
    Torfs Gert            ( 42)Afwezig       
    Van Neckebroeck Angeli( 65)Afwezig       
    Vergote Geert         ( 66)Afwezig       

Ajuinentornooi 2017 ronde 1

  1 Dgebuadze Alexandre   ( 1)  1-0  Roca Medardo          (35) 
  2 Salada Ramon          (36)  0-1  Roos Adrian           ( 2) 
  3 Maddens Martijn       ( 3)  1-0  Heymans Peter         (37) 
  4 De Wolf Bernard       (38)  0-1  Goormachtigh Johan    ( 4) 
  5 Smekens Ruben         ( 5)  1-0  Degezelle Geert       (39) 
  6 Bijloos Geert         (40)  0-1  Van De Perre Tom      ( 6) 
  7 Vanhuyse Nele         ( 7)  1-0  Michiels Koen         (41) 
  8 Torfs Gert            (42)  ½-½  Saligo Luc            ( 8) 
  9 Goossens Xavier       ( 9)  1-0  Bonnaffe Xavier       (43) 
 10 Dooremont Danny       (44)  0-1  Morozova Iuliia       (10) 
 11 Lanckriet Chris       (11)  1-0  Kint Jean             (45) 
 12 Wauters Johan         (46)  0-1  Verlinden Robijn      (12) 
 13 Apostolakis Taki      (13)  ½-½  De Clercq Geert       (47) 
 14 Cuyx Tomas            (48)  0-1  Van Haelst Raymond    (14) 
 15 Verbruggen Samuel     (15)  1-0  Lefevre Lucien        (49) 
 16 Vandergoten Theo      (50)  0-1  Willockx Ritsaart     (16) 
 17 Vermeiren Bart        (17)  1-0  Van Der Voorde Sonja  (52) 
 18 Evens Joris           (54)  0-1  Van Poucke Simon      (18) 
 19 Hajenius Willem       (19)  1-0  Lauwers Rudi          (55) 
 20 Durieux Frank         (56)  0-1  Roels Frederik        (20) 
 21 Vanhee Freddy         (21)  1-0  Deschuyteneer Lucien  (58) 
 22 Boterbergh Benny      (60)  0-1  Meskens Stephan       (23) 
 23 De Reymaeker Walter   (22)  1-0  Van Den Eede Valere   (61) 
 24 Heymans Frank         (64)  0-1  Vermeulen Frank       (24) 
 25 De Smet Frans         (26)  1-0  Van Heghe Isabelle    (63) 
 26 Vergote Geert         (66)  0-1  Gabriels Antoon       (27) 
 27 Van De Putte Ben      (28)  1-0  Smekens Ann           (67) 
 28 Brys Kristof          (68)  0-1  Verlinden Patrick     (29) 
 29 Doossche Carlo        (30)  1-0  Cappelle Gert-Jan     (70) 
 30 Van Steen Guido       (71)  0-1  Dhooge Achiel         (33) 
 31 Van Wijnendaele Jovann(34)  1-0  Heymans Berwout       (72) 
    Bombeek Raf           ( 53)Afwezig       
    Brys Yves             ( 62)Afwezig       
    Carrijn Bart          ( 31)Afwezig       
    Cotman Dirk           ( 57)Afwezig       
    De Moor Geert         ( 69)Afwezig       
    Heyvaert Johan        ( 51)Afwezig       
    Ponnet Guy            ( 32)Afwezig       
    Schamp Johan          ( 59)Afwezig       
    Van Den Eede Gerrit   ( 25)Afwezig       
    Van Neckebroeck Angeli( 65)Afwezig       

Ajuinentornooi 2016 - Laatste ronde

  1 Deberdt Joris         ( 3)  ½-½  Smekens Ruben         ( 5) 
  2 Van Houtte Randy      ( 9)  ½-½  Goormachtigh Johan    ( 1) 
  3 Goossens Xavier       ( 6)  0-1  Morozova Iuliia       ( 7) 
  4 Doossche Carlo        (32)  0-1  De Weird Matthias     (11) 
  5 Vanhee Freddy         (22)  0-1  Verlinden Robijn      ( 8) 
  6 Spaens Kjell          (15)  0-1ffVerhasselt Kris       (26) 
  7 Lot Diederik          (20)  ½-½  Vermeulen Frank       (23) 
  8 Ghyselen Wouter       ( 4)  0-1ffMeskens Stephan       (24) 
  9 Gabriels Antoon       (21)  ½-½  Roels Frederik        (10) 
 10 Hajenius Willem       (12)  0-1  Temmerman Hans        (28) 
 11 Verlinden Patrick     (29)  1-0ffVermeiren Bart        (16) 
 12 De Reymaeker Walter   (19)  1-0  Evens Joris           (52) 
 13 De Smet Frans         (27)  1-0  Roose Bernard         (49) 
 14 Cuyx Tomas            (54)  ½-½  Ponnet Guy            (31) 
 15 Wauters Johan         (48)  1-0  Van De Putte Ben      (30) 
 16 Heymans Peter         (33)  1-0  Kint Jean             (43) 
 17 Salada Ramon          (35)  1-0  Lauwers Rudi          (51) 
 18 Vandergoten Theo      (46)  0-1  Dhooge Achiel         (38) 
 19 Michiels Koen         (40)  1-0  Bombeek Raf           (45) 
 20 Schamp Johan          (64)  0-1ffBonnaffe Xavier       (41) 
 21 De Gendt Eddy         (42)  ½-½  Pisaneschi Maxime     (56) 
 22 Durieux Frank         (55)  0-1  Dooremont Danny       (44) 
 23 De Wolf Bernard       (39)  1-0  Boterbergh Benny      (59) 
 24 Van Lierde Herman     (60)  0-1ffBoonants Raf          (57) 
 25 Vergote Geert         (61)  ½-½  Van Neckebroeck Angeli(63) 
    Apostolakis Taki      ( 13) Absent      
    Cotman Dirk           ( 58) Absent      
    De Clercq Geert       ( 47) Absent      
    De Moor Geert         ( 62) Absent      
    Descamps Bert         ( 17) Absent      
    Ghijselinck Kris      ( 53) Absent      
    Heyvaert Johan        ( 50) Absent      
    Robbe Guus            ( 37) Absent      
    Roca Medardo          ( 36) Absent      
    Rogiers Jan           (  2) Absent      
    Van Den Eede Gerrit   ( 25) Absent      
    Van Wijnendaele Jovann( 34) Absent      
    Verstraeten Jan       ( 18) Absent      
    Willockx Ritsaart     ( 14) Absent      

Ajuinentornooi 2016 - Achtste ronde

  1 Goormachtigh Johan    ( 1)  ½-½  Deberdt Joris         ( 3) 
  2 Morozova Iuliia       ( 7)  0-1  Smekens Ruben         ( 5) 
  3 Vermeulen Frank       (23)  0-1  Goossens Xavier       ( 6) 
  4 Verhasselt Kris       (26)  0-1  Van Houtte Randy      ( 9) 
  5 Rogiers Jan           ( 2)  1-0  Gabriels Antoon       (21) 
  6 De Weird Matthias     (11)  1-0  Ghyselen Wouter       ( 4) 
  7 Roels Frederik        (10)  0-1  Doossche Carlo        (32) 
  8 Verlinden Robijn      ( 8)  1-0  De Smet Frans         (27) 
  9 Willockx Ritsaart     (14)  1-0  Verstraeten Jan       (18) 
 10 De Reymaeker Walter   (19)  0-1  Spaens Kjell          (15) 
 11 Vermeiren Bart        (16)  0-1  Lot Diederik          (20) 
 12 Ponnet Guy            (31)  0-1  Hajenius Willem       (12) 
 13 Van De Putte Ben      (30)  0-1  Meskens Stephan       (24) 
 14 Van Den Eede Gerrit   (25)  ½-½  Cuyx Tomas            (54) 
 15 Temmerman Hans        (28)  1-0  Heymans Peter         (33) 
 16 Kint Jean             (43)  0-1  Verlinden Patrick     (29) 
 17 Bonnaffe Xavier       (41)  0-1  Van Wijnendaele Jovann(34) 
 18 Roose Bernard         (49)  1-0  Salada Ramon          (35) 
 19 Evens Joris           (52)  1-0  Michiels Koen         (40) 
 20 Wauters Johan         (48)  1-0  De Wolf Bernard       (39) 
 21 Lauwers Rudi          (51)  ½-½  De Gendt Eddy         (42) 
 22 Dooremont Danny       (44)  ½-½  Bombeek Raf           (45) 
 23 Pisaneschi Maxime     (56)  ½-½  Vandergoten Theo      (46) 
 24 De Clercq Geert       (47)  0-1  Durieux Frank         (55) 
 25 Cotman Dirk           (58)  ½-½  Boterbergh Benny      (59) 
 26 Van Neckebroeck Angeli(63)  0-1  Schamp Johan          (64) 
    Apostolakis Taki      ( 13)Afwezig       
    Boonants Raf          ( 57)Afwezig       
    De Moor Geert         ( 62)Afwezig       
    Descamps Bert         ( 17)Afwezig       
    Dhooge Achiel         ( 38)Afwezig       
    Ghijselinck Kris      ( 53)Afwezig       
    Heyvaert Johan        ( 50)Afwezig       
    Robbe Guus            ( 37)Afwezig       
    Roca Medardo          ( 36)Afwezig       
    Van Lierde Herman     ( 60)Afwezig       
    Vanhee Freddy         ( 22)Afwezig       

Ajuinentornooi 2016 - Zevende ronde

  1 Morozova Iuliia       ( 7)  0-1  Goormachtigh Johan    ( 1) 
  2 Ghyselen Wouter       ( 4)  0-1  Deberdt Joris         ( 3) 
  3 Smekens Ruben         ( 5)  1-0  Rogiers Jan           ( 2) 
  4 Goossens Xavier       ( 6)  1-0  De Weird Matthias     (11) 
  5 Verhasselt Kris       (26)  1-0  Verlinden Robijn      ( 8) 
  6 Van Houtte Randy      ( 9)  1-0  Willockx Ritsaart     (14) 
  7 Spaens Kjell          (15)  0-1  Vermeulen Frank       (23) 
  8 Meskens Stephan       (24)  0-1  Vanhee Freddy         (22) 
  9 Verlinden Patrick     (29)  0-1  Roels Frederik        (10) 
 10 Gabriels Antoon       (21)  1-0  Van De Putte Ben      (30) 
 11 Doossche Carlo        (32)  1-0  Van Den Eede Gerrit   (25) 
 12 De Smet Frans         (27)  ½-½  Ponnet Guy            (31) 
 13 Vermeiren Bart        (16)  1-0  Bonnaffe Xavier       (41) 
 14 Van Wijnendaele Jovann(34)  0-1  De Reymaeker Walter   (19) 
 15 Lot Diederik          (20)  1-0  Roose Bernard         (49) 
 16 Cuyx Tomas            (54)  ½-½  Temmerman Hans        (28) 
 17 Bombeek Raf           (46)  0-1  Hajenius Willem       (12) 
 18 Heymans Peter         (33)  1-0  Pisaneschi Maxime     (56) 
 19 Dhooge Achiel         (38)  ½-½  Salada Ramon          (35) 
 20 Kint Jean             (43)  1-0  De Wolf Bernard       (39) 
 21 Michiels Koen         (40)  1-0  Vandergoten Theo      (45) 
 22 Dooremont Danny       (44)  ½-½  De Gendt Eddy         (42) 
 23 Evens Joris           (52)  1-0  De Clercq Geert       (47) 
 24 Boonants Raf          (57)  ½-½  Lauwers Rudi          (51) 
 25 Durieux Frank         (55)  ½-½  Cotman Dirk           (58) 
 26 Boterbergh Benny      (59)  1-0  Van Neckebroeck Angeli(62) 
 27 Heyvaert Johan        (50)  1-0ffVan Lierde Herman     (60) 
    Apostolakis Taki      ( 13)Afwezig       
    De Moor Geert         ( 61)Afwezig       
    Descamps Bert         ( 17)Afwezig       
    Ghijselinck Kris      ( 53)Afwezig       
    Robbe Guus            ( 37)Afwezig       
    Roca Medardo          ( 36)Afwezig       
    Schamp Johan          ( 63)Afwezig       
    Verstraeten Jan       ( 18)Afwezig       
    Wauters Johan         ( 48)Afwezig       

Ajuinentornooi 2016 - Zesde ronde

  1 Deberdt Joris         ( 3)  ½-½  Morozova Iuliia       ( 7) 
  2 De Weird Matthias     (11)  ½-½  Goormachtigh Johan    ( 1) 
  3 Rogiers Jan           ( 2)  ½-½  Ghyselen Wouter       ( 4) 
  4 Verstraeten Jan       (18)  ½-½  Smekens Ruben         ( 5) 
  5 Willockx Ritsaart     (14)  ½-½  Spaens Kjell          (15) 
  6 Vermeulen Frank       (23)  ½-½  Verhasselt Kris       (26) 
  7 Goossens Xavier       ( 6)  1-0  Vermeiren Bart        (16) 
  8 Verlinden Robijn      ( 8)  1-0  Lot Diederik          (20) 
  9 Temmerman Hans        (28)  0-1  Van Houtte Randy      ( 9) 
 10 Roels Frederik        (10)  ½-½  De Smet Frans         (27) 
 11 Hajenius Willem       (12)  0-1  Doossche Carlo        (32) 
 12 Salada Ramon          (35)  0-1  Gabriels Antoon       (21) 
 13 Roca Medardo          (36)  0-1  Meskens Stephan       (24) 
 14 Van Den Eede Gerrit   (25)  1-0  Kint Jean             (43) 
 15 De Wolf Bernard       (39)  0-1  Verlinden Patrick     (29) 
 16 Van De Putte Ben      (30)  1-0  Bombeek Raf           (46) 
 17 Descamps Bert         (17)  ½-½  Cuyx Tomas            (54) 
 18 De Reymaeker Walter   (19)  1-0  Michiels Koen         (40) 
 19 Vandergoten Theo      (45)  ½-½  Heymans Peter         (33) 
 20 Pisaneschi Maxime     (56)  ½-½  Dhooge Achiel         (38) 
 21 Robbe Guus            (37)  0-1ffRoose Bernard         (49) 
 22 De Gendt Eddy         (42)  ½-½  Evens Joris           (52) 
 23 Lauwers Rudi          (51)  ½-½  Ghijselinck Kris      (53) 
 24 Cotman Dirk           (58)  0-1  Dooremont Danny       (44) 
 25 De Clercq Geert       (47)  1-0  Boterbergh Benny      (59) 
 26 Van Lierde Herman     (60)  0-1  Schamp Johan          (63) 
 27 Boonants Raf          (57)  Bye
    Apostolakis Taki      ( 13)Afwezig       
    Bonnaffe Xavier       ( 41)Afwezig       
    De Moor Geert         ( 61)Afwezig       
    Durieux Frank         ( 55)Afwezig       
    Heyvaert Johan        ( 50)Afwezig       
    Ponnet Guy            ( 31)Afwezig       
    Van Neckebroeck Angeli( 62)Afwezig       
    Van Wijnendaele Jovann( 34)Afwezig       
    Vanhee Freddy         ( 22)Afwezig       
    Wauters Johan         ( 48)Afwezig       

Ajuinentornooi 2016 - Vijfde ronde

  1 Morozova Iuliia       ( 7)  1-0  De Weird Matthias     (11) 
  2 Verhasselt Kris       (26)  0-1  Deberdt Joris         ( 3) 
  3 Goormachtigh Johan    ( 1)  1-0  Goossens Xavier       ( 6) 
  4 Van Houtte Randy      ( 9)  0-1  Rogiers Jan           ( 2) 
  5 Ghyselen Wouter       ( 4)  1-0  Vermeiren Bart        (16) 
  6 Smekens Ruben         ( 5)  1-0  Verlinden Robijn      ( 8) 
  7 Temmerman Hans        (28)  0-1  Willockx Ritsaart     (14) 
  8 Hajenius Willem       (12)  0-1  Vermeulen Frank       (23) 
  9 Apostolakis Taki      (13)  1-0  Van De Putte Ben      (30) 
 10 Spaens Kjell          (15)  1-0  Kint Jean             (43) 
 11 Bonnaffe Xavier       (41)  0-1  Verstraeten Jan       (18) 
 12 Doossche Carlo        (32)  0-1  Vanhee Freddy         (22) 
 13 Heymans Peter         (33)  0-1  Roels Frederik        (10) 
 14 Ponnet Guy            (31)  1-0  De Reymaeker Walter   (19) 
 15 Dhooge Achiel         (38)  0-1  Lot Diederik          (20) 
 16 Meskens Stephan       (24)  ½-½  Van Wijnendaele Jovann(34) 
 17 Pisaneschi Maxime     (56)  0-1  De Smet Frans         (27) 
 18 Verlinden Patrick     (29)  ½-½  Roca Medardo          (36) 
 19 Gabriels Antoon       (21)  1-0  Wauters Johan         (48) 
 20 Salada Ramon          (35)  1-0  Evens Joris           (52) 
 21 Robbe Guus            (37)  0-1ffCuyx Tomas            (54) 
 22 De Wolf Bernard       (39)  1-0  Cotman Dirk           (58) 
 23 Bombeek Raf           (46)  1-0  De Gendt Eddy         (42) 
 24 Michiels Koen         (40)  1-0  De Clercq Geert       (47) 
 25 Roose Bernard         (49)  1-0  Dooremont Danny       (44) 
 26 Vandergoten Theo      (45)  1-0  Durieux Frank         (55) 
 27 Boterbergh Benny      (59)  0-1  Lauwers Rudi          (51) 
 28 Ghijselinck Kris      (53)  1-0  Boonants Raf          (57) 
 29 Van Neckebroeck Angeli(62)  0-1  Van Lierde Herman     (60) 
    De Moor Geert         ( 61)Afwezig       
    Descamps Bert         ( 17)Afwezig       
    Heyvaert Johan        ( 50)Afwezig       
    Schamp Johan          ( 63)Afwezig       
    Van Den Eede Gerrit   ( 25)Afwezig       

Ajuinentornooi 2016 - Vierde ronde

  1 Rogiers Jan           ( 2)  0-1  Morozova Iuliia       ( 7) 
  2 De Weird Matthias     (11)  1-0  Smekens Ruben         ( 5) 
  3 Deberdt Joris         ( 3)  1-0  Van Houtte Randy      ( 9) 
  4 Willockx Ritsaart     (14)  0-1  Verhasselt Kris       (26) 
  5 Lot Diederik          (20)  0-1  Goormachtigh Johan    ( 1) 
  6 De Smet Frans         (27)  0-1  Ghyselen Wouter       ( 4) 
  7 Goossens Xavier       ( 6)  1-0  Meskens Stephan       (24) 
  8 Verlinden Robijn      ( 8)  1-0  Van Den Eede Gerrit   (25) 
  9 Roels Frederik        (10)  0-1  Temmerman Hans        (28) 
 10 Van De Putte Ben      (30)  ½-½  Hajenius Willem       (12) 
 11 Vermeiren Bart        (16)  1-0  Heymans Peter         (33) 
 12 Cuyx Tomas            (54)  0-1  Spaens Kjell          (15) 
 13 Roca Medardo          (36)  ½-½  Descamps Bert         (17) 
 14 Gabriels Antoon       (21)  0-1  Bonnaffe Xavier       (41) 
 15 Vanhee Freddy         (22)  1-0  Robbe Guus            (37) 
 16 Vermeulen Frank       (23)  1-0  De Wolf Bernard       (39) 
 17 Doossche Carlo        (32)  1-0  Bombeek Raf           (46) 
 18 Kint Jean             (43)  1-0  Salada Ramon          (35) 
 19 De Reymaeker Walter   (19)  1-0  Vandergoten Theo      (45) 
 20 De Clercq Geert       (47)  0-1  Verlinden Patrick     (29) 
 21 Schamp Johan          (63)  0-1  Ponnet Guy            (31) 
 22 Van Wijnendaele Jovann(34)  1-0  Durieux Frank         (55) 
 23 Dhooge Achiel         (38)  1-0ffDe Moor Geert         (61) 
 24 Wauters Johan         (48)  1-0  Michiels Koen         (40) 
 25 Dooremont Danny       (44)  0-1  Pisaneschi Maxime     (56) 
 26 De Gendt Eddy         (42)  1-0  Van Neckebroeck Angeli(62) 
 27 Cotman Dirk           (58)  1-0  Heyvaert Johan        (50) 
 28 Evens Joris           (52)  1-0  Lauwers Rudi          (51) 
 29 Boonants Raf          (57)  0-1  Roose Bernard         (49) 
 30 Van Lierde Herman     (60)  0-1  Boterbergh Benny      (59) 
    Apostolakis Taki      ( 13)Afwezig       
    Ghijselinck Kris      ( 53)Afwezig       
    Verstraeten Jan       ( 18)Afwezig       

Ajuinentornooi 2016 - Derde ronde

  1 Hajenius Willem       (12)  0-1  Rogiers Jan           ( 2) 
  2 Deberdt Joris         ( 3)  ½-½  Willockx Ritsaart     (14) 
  3 Smekens Ruben         ( 5)  1-0  Vermeiren Bart        (16) 
  4 Morozova Iuliia       ( 7)  1-0  Lot Diederik          (20) 
  5 Van Houtte Randy      ( 9)  1-0  Van De Putte Ben      (30) 
  6 Meskens Stephan       (24)  0-1  De Weird Matthias     (11) 
  7 Goormachtigh Johan    ( 1)  ½-½  Verlinden Robijn      ( 8) 
  8 Verhasselt Kris       (26)  1-0  Doossche Carlo        (32) 
  9 Ghyselen Wouter       ( 4)  1-0  Van Wijnendaele Jovann(34) 
 10 Verlinden Patrick     (29)  0-1  Goossens Xavier       ( 6) 
 11 Ponnet Guy            (31)  0-1  Roels Frederik        (10) 
 12 Spaens Kjell          (15)  ½-½  Roca Medardo          (36) 
 13 Verstraeten Jan       (18)  1-0  Dhooge Achiel         (38) 
 14 Heymans Peter         (33)  1-0  De Reymaeker Walter   (19) 
 15 De Wolf Bernard       (39)  ½-½  Gabriels Antoon       (21) 
 16 Bonnaffe Xavier       (41)  ½-½  Vanhee Freddy         (22) 
 17 Kint Jean             (43)  ½-½  Vermeulen Frank       (23) 
 18 Van Den Eede Gerrit   (25)  1-0  Dooremont Danny       (44) 
 19 De Smet Frans         (27)  1-0ffDe Moor Geert         (61) 
 20 Vandergoten Theo      (45)  0-1  Temmerman Hans        (28) 
 21 Descamps Bert         (17)  1-0  De Clercq Geert       (47) 
 22 Salada Ramon          (35)  1-0  Ghijselinck Kris      (53) 
 23 Robbe Guus            (37)  1-0  Evens Joris           (52) 
 24 Michiels Koen         (40)  ½-½  Schamp Johan          (63) 
 25 Heyvaert Johan        (50)  0-1  Cuyx Tomas            (54) 
 26 Boterbergh Benny      (59)  0-1  Wauters Johan         (48) 
 27 Roose Bernard         (49)  0-1  Pisaneschi Maxime     (56) 
 28 Lauwers Rudi          (51)  ½-½  Cotman Dirk           (58) 
 29 Durieux Frank         (55)  1-0  Van Lierde Herman     (60) 
    Apostolakis Taki      ( 13)Afwezig       
    Bombeek Raf           ( 46)Afwezig       
    Boonants Raf          ( 57)Afwezig       
    De Gendt Eddy         ( 42)Afwezig       
    Van Neckebroeck Angeli( 62)Afwezig       

Ajuinentornooi 2016 - Tweede ronde

  1 Rogiers Jan           ( 2)  1-0  Verstraeten Jan       (18) 
  2 De Reymaeker Walter   (19)  0-1  Deberdt Joris         ( 3) 
  3 Ghyselen Wouter       ( 4)  0-1ffLot Diederik          (20) 
  4 Gabriels Antoon       (21)  0-1  Smekens Ruben         ( 5) 
  5 Vanhee Freddy         (22)  0-1  Morozova Iuliia       ( 7) 
  6 Vermeulen Frank       (23)  0-1  Van Houtte Randy      ( 9) 
  7 Roels Frederik        (10)  0-1  Meskens Stephan       (24) 
  8 Van Den Eede Gerrit   (25)  0-1ffDe Weird Matthias     (11) 
  9 Hajenius Willem       (12)  1-0  De Smet Frans         (27) 
 10 Temmerman Hans        (28)  0-1  Apostolakis Taki      (13) 
 11 Willockx Ritsaart     (14)  1-0  Verlinden Patrick     (29) 
 12 Van De Putte Ben      (30)  1-0  Spaens Kjell          (15) 
 13 Vermeiren Bart        (16)  1-0  Ponnet Guy            (31) 
 14 Evens Joris           (52)  0-1  Goormachtigh Johan    ( 1) 
 15 Goossens Xavier       ( 6)  ½-½  De Wolf Bernard       (39) 
 16 Verlinden Robijn      ( 8)  1-0  Robbe Guus            (37) 
 17 Doossche Carlo        (32)  1-0  Descamps Bert         (17) 
 18 Schamp Johan          (63)  0-1  Verhasselt Kris       (26) 
 19 Wauters Johan         (48)  0-1  Heymans Peter         (33) 
 20 Van Wijnendaele Jovann(34)  1-0  Roose Bernard         (49) 
 21 Cuyx Tomas            (54)  ½-½  Salada Ramon          (35) 
 22 Roca Medardo          (36)  1-0  Lauwers Rudi          (51) 
 23 Dhooge Achiel         (38)  1-0  Durieux Frank         (55) 
 24 Pisaneschi Maxime     (56)  0-1  Bonnaffe Xavier       (41) 
 25 Cotman Dirk           (58)  0-1  Kint Jean             (43) 
 26 Dooremont Danny       (44)  1-0  Boonants Raf          (57) 
 27 Van Lierde Herman     (60)  0-1  Vandergoten Theo      (45) 
 28 Bombeek Raf           (46)  1-0  Boterbergh Benny      (59) 
 29 Van Neckebroeck Angeli(62)  0-1  De Clercq Geert       (47) 
 30 De Moor Geert         (61)  Bye
    De Gendt Eddy         ( 42) Absent      
    Ghijselinck Kris      ( 53) Absent      
    Heyvaert Johan        ( 50) Absent      
    Michiels Koen         ( 40) Absent      

Ajuinentornooi 2016 - uitslagen eerste ronde

  1 Goormachtigh Johan    ( 1)  ½-½  Doossche Carlo        (32) 
  2 Heymans Peter         (33)  0-1  Rogiers Jan           ( 2) 
  3 Deberdt Joris         ( 3)  1-0  Van Wijnendaele Jovann(34) 
  4 Salada Ramon          (35)  0-1  Ghyselen Wouter       ( 4) 
  5 Smekens Ruben         ( 5)  1-0  Roca Medardo          (36) 
  6 Robbe Guus            (37)  ½-½  Goossens Xavier       ( 6) 
  7 Morozova Iuliia       ( 7)  1-0  Dhooge Achiel         (38) 
  8 De Wolf Bernard       (39)  ½-½  Verlinden Robijn      ( 8) 
  9 Van Houtte Randy      ( 9)  1-0  Michiels Koen         (40) 
 10 Bonnaffe Xavier       (41)  0-1  Roels Frederik        (10) 
 11 De Weird Matthias     (11)  1-0  De Gendt Eddy         (42) 
 12 Kint Jean             (43)  0-1  Hajenius Willem       (12) 
 13 Apostolakis Taki      (13)  1-0  Dooremont Danny       (44) 
 14 Vandergoten Theo      (45)  0-1  Willockx Ritsaart     (14) 
 15 Spaens Kjell          (15)  1-0  Bombeek Raf           (46) 
 16 De Clercq Geert       (47)  0-1  Vermeiren Bart        (16) 
 17 Verstraeten Jan       (18)  1-0  Wauters Johan         (48) 
 18 Roose Bernard         (49)  0-1  De Reymaeker Walter   (19) 
 19 Lot Diederik          (20)  1-0  Heyvaert Johan        (50) 
 20 Lauwers Rudi          (51)  0-1  Gabriels Antoon       (21) 
 21 Vanhee Freddy         (22)  1-0  Cuyx Tomas            (54) 
 22 Durieux Frank         (55)  0-1  Vermeulen Frank       (23) 
 23 Meskens Stephan       (24)  1-0  Pisaneschi Maxime     (56) 
 24 Boonants Raf          (57)  0-1  Van Den Eede Gerrit   (25) 
 25 De Smet Frans         (27)  1-0  Cotman Dirk           (58) 
 26 Boterbergh Benny      (59)  0-1  Temmerman Hans        (28) 
 27 Verlinden Patrick     (29)  1-0  Van Lierde Herman     (60) 
 28 De Moor Geert         (61)  0-1  Van De Putte Ben      (30) 
 29 Ponnet Guy            (31)  1-0  Van Neckebroeck Angeli(62) 
    Descamps Bert         ( 17)Afwezig       
    Evens Joris           ( 52)Afwezig       
    Ghijselinck Kris      ( 53)Afwezig       
    Schamp Johan          ( 63)Afwezig       
    Verhasselt Kris       ( 26)Afwezig